Sprawdź zanim zdecydujesz....


13 Aug
13Aug

    Szperając ostatnio w internecie natrafiłam na stronę polskich podróżników, którzy podczas swoich licznych wojaży trafili również do Ekwadoru. W swym artykule wspominają Oni o rozmowach, które przeprowadzili z zamieszkującymi tu emigrantami ze Stanów Zjednoczonych.
Na nieszczęście (dla tychże emigrantów) Ekwador nie spełnił pokładanych w nim nadziei? Dlaczego?? Poniewież przyjazd tu był jedynie ucieczką od finansowych problemów za wielką wodą.  
   
    Ucieczka nigdy niczego nie rozwiązuje, a tym bardziej jeśli wiedzę o nowym miejscu zamieszkania czerpie się wyłącznie ze stron internetowych  lub filmów. Dlatego też, wielokrotnie na łamach tej strony zachęcaliśmy Państwa do przyjazdu do Ekwadoru - nim podejmiecie kosztowną decyzje o przeprowadzce.  I nie mamy tu na myśli dwutygodniowych wakacji w hotelu, gdzie anglojęzyczna obsługa podstawi wszystko pod nos.
   
     Aby przekonać się, czy to miejsce spełnia Wasze oczekiwania nie żałujcie czasu na jego samodzielne poznanie; na własnej skórze sprawdźcie, który z czterech regionów najbardziej Wam odpowiada;  przekonajcie się, czy jesteście w stanie pokonać barierę językową lub nagiąć Wasze standardy do ekwadorskiej rzeczywistości. Odróbcie swą pracę domową sumiennie -  Byście po kilku miesiącach ekscytacji nie obudzili sie w miejscu, na które jesteście skazani.  

    Otwórzcie szeroko oczy, by móc  podziwiać piękno tego kraju i nie oczekujcie, że to co tu zobaczycie będzie takie samo jak w kraju Waszego pochodzenia.  A jeśli macie nadzieję, ze Wasze nowe życie będzie kopią tego z przed przeprowadzki - to zaoszczędźcie sobie czasu i pieniędzy...  zostańcie w domu.

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.